Blog > Komentarze do wpisu
Jak stać się wampirem?

(Wymagany dodatek Nocne Życie)

Aby stać się jednym z krwiopijców naszego sima najpierw musi ukąsić jeden z nich. Wampiry najczęściej spotykamy na przedmieściu lub przechodzących obok naszego domu wyłącznie w nocy. Poznajemy je po szarym odcieniu skóry.

Kontakty z nimi przebiegają tak jak z innymi simami, tyle że nie da się zdobyć ich miłości póki sami nie zostaniemy krwiopijcami. Gdy kontakty między naszym simem a wampirem będą bardzo dobre, wtedy wampir pokusi się o ukąszenie go w szyję, a wtedy stajemy się jednym z nich

Wady i zalety wampiryzmu:

Jest tylko jedna wada bycia wampirem - gdy w ciągu dnia dosięgnie naszego sima dosięgną promienie światła słonecznego wszystkie jego wskaźniki potrzeb zaczną gwałtownie spadać. Jest na to jedna metoda - podczas dnia naszego sima chowamy do wygodnej trumny, którą kupujemy mu w trybie kupowania. Podczas pobytu w niej potrzeby sima nie spadają i regeneruje on energię.

Podczas nocy potrzeby naszego sima nie spadają, co sprzyja prowadzniu nocnego życia przez naszego sima. Po zostaniu wampirem nasz sim umie także kilka nowych rzeczy np. poruszać się niezauważenie oraz latać.

Jeśli chcemy zarazić innego sima wampiryzmem klikamy na niego i wybieramy opcję "Ukąś w szyję". Jeśli jesteśmy z nim w dobrych stosunkach, po chwili nasz kolega staje się takim samym krwiopijcą jak my.

Gdy znudzi nam się bycie wampirem dzwonimy do Cygańskiej swatki i kupujemy od niej butelkę Wampirocyliny-D, po której wypiciu nasz sim przestaje być krwiopijcą i wraca do normalnego życia.

niedziela, 13 stycznia 2008, mysia59

Polecane wpisy

  • Co zrobić aby nasz Sims mył okna?

    Instrukcja: http://www.simowie.info/?page=poradniki/mycieokien

  • Jak zrobić dom w powietrzu?

    Każdy kto umie zrobić most na pewno umie też zrobić dom w powietrzu (instrukcja jak zrobić most jest na tym blogu) ale każdy początkujący gracz w The Sims 2 na

  • Jak zrobić most z łukiem?

    1. Wpisujemy kod boolProp constrainFloorElevation false 2. Budujemy zwykły most na fundamentach. (instrukcję jak zrobić most znajdziecie również na tym blogu) 3

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/04/11 23:57:02
SUper blog miliard razy lepszy niż mój mam pytanie do wampirów czy jak się już ożenisz z wampirem to mogą mieć dzieci małe wampirki??


Maskotka bloga:Adoptowałam lwa o imieniu Ziom.


Dodatki na bloga

To jest moja maskotka bloga, którą adoptowałam. Ziom będzie opiekował się mym bloczkiem i pilnował aby było dużo komentarzy.Custom Myspace Clock

Toplisty:

Sims Top - 100

The Sims Toplisty